Բնության դերն ու նշանակությունը
Ս/թ նոյեմբերի 20-ին  Հայաստանի բնության պետական թանգարանում տեղի ունեցավ <<Բնության դերն  ու նշանակությունը>>խորագիրը կրող միջոցառումը:
IMG_7646IMG_7687Թանգարանն իր գործունեությամբ փորձում է հատկապես կրտսեր սերնդի մոտ հնարավորինս ամրապնդել բնության վերաբերյալ գիտելիքների խորացումն ու հոգատարությունը:Այսօր այդ կապը փորձել են ներկայացնել թիվ  99 հիմնական դպրոցի սաները, ովքեր սլայդների և բեմականացման միջոցով ներկայացրեցին բնության դերն ու նշանակությունը:IMG_7668IMG_7700
Հայաստանի բնության պետական թանգարանի կողմից թիվ 99 դպրոցին շնորհվեց շնորհակալագիր:Այն հանձնեց թանգարանի տնօրեն տիկին Գայանե Ղազարյանը:IMG_7726

On November 20, of this year in the State Museum of Nature of Armenia took place an event by a headline “Role and Meaning of Nature.”
The museum tries to increase the knowledge and understanding of the nature, especially in the younger generation, and today the students of the 99th Basic School tried to present importance of nature through slides and scenes.
The State Museum of Nature of Armenia awarded with a certificate to the school N99. It was handed by the director of the museum Gayane Ghazaryan.